Susitikimas su Kauno IX forto direktoriumi ir Lietuvos muziejų asociacijos pirmininku

2022-12-17

AVBA pirmininkės Editos Urbonavičienės susitikimas su Kauno IX forto muziejaus direktoriumi ir Lietuvos muziejų asociacijos pirmininku Mariumi Pečiuliu.

Vakar AVBA pirmininkė Edita Urbonavičienė buvo susitikusi su Kauno IX forto muziejaus direktoriumi ir Lietuvos muziejų asociacijos pirmininku Mariumi Pečiuliu. Susitikime buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės.

Lietuvos ir Ukrainos bibliotekų forumas įsibėgėja

Lietuvos ir Ukrainos bibliotekų forumas įsibėgėja

Šiandien Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje įvyko antroji Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, Apskričių viešųjų bibliotekų asociacijos bei Ukrainos bibliotekų asociacijos organizuojamo Lietuvos ir Ukrainos bibliotekų forumo „Bibliotekos vaidmuo stiprinant demokratinę visuomenę“ diena.

Bibliotekos vaidmuo stiprinant demokratinę visuomenę: Lietuvos ir Ukrainos bibliotekų forumas

Bibliotekos vaidmuo stiprinant demokratinę visuomenę: Lietuvos ir Ukrainos bibliotekų forumas

Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija kartu su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka bei Ukrainos bibliotekų asociacija birželio 7–9 dienomis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje rengia Lietuvos ir Ukrainos bibliotekų forumą „Bibliotekos vaidmuo stiprinant demokratinę visuomenę“. Šio renginio tikslas – sustiprinti Lietuvos-Ukrainos bibliotekų bendradarbiavimo ryšius, aktualizuoti bibliotekų vaidmenį stiprinant demokratinę visuomenę.

Į Pinterest

Pasidalink