Sveikiname kolegas iš AVBA su garbingais pasiekimais

2023-04-27

Įsibėgėjus Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei, pažėrusiai garbingų apdovanojimų ir naujų atsakomybių, sveikiname kolegas iš AVBA:
Lietuvos audiosensorinės bibliotekos direktorę Ingą Davidonienę, kuriai suteiktas geriausio 2022 m. metų bibliotekos vadovo vardas;
Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Kultūros paveldo tyrinėjimo ir skaitmeninimo skyriaus vadovę Gretą Kėvelaitienę, kuriai suteiktas 2022 metų geriausio jaunojo bibliotekininko vardas.

Taip pat sveikiname Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos direktorę Laurą Juchnevič, tapusią naująja Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirmininke.

XII Lietuvos bibliotekininkų draugijos visuotinio narių suvažiavimo metu buvo išrinktas ne tik draugijos pirmininkas, bet ir Tarybos nariai, tarp kurių:
Daina Bandaravičiūtė, Kauno apskrities viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus Informacinių paslaugų grupės vadovė;
Dalia Balčytytė, Lietuvos audiosensorinės bibliotekos Informacinių išteklių skyriaus vedėja;
Greta Kėvelaitienė, Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Kultūros paveldo tyrinėjimo ir skaitmeninimo skyriaus vadovė.

Džiaugiamės ir didžiuojamės kolegomis bei linkime didžiausios sėkmės ir kūrybiškumo ateities darbuose!

Su knyga – į atradimų kupiną vasaros nuotykį

Su knyga – į atradimų kupiną vasaros nuotykį

Prasideda skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ Vasara neieško pasiteisinimų, neatidėlioja, neklaidina, ji tiesiog ateina. Drauge su ja ateina ir jau 9-asis skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“, kuris šiemet kvies neatidėliojant leistis į atradimų kupiną nuotykį, nes...

Į Pinterest

Pasidalink